DUYURULAR

F/1 ve F/3 Seferli Durdurulmuştur!


BUDO seferlerinin durdurulmasıyla birlikte F/1 ve F/3 hatlarımız pazartesiden itibaren seferlerine geçici süreyle ara verecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. #HayatEveSığar

BBBUS ve BUDO Seferleri Durduruldu!


Değerli Yolcularımız, Kovid-19 Salgınını önleme amaçlı T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 27 Mart tarihli genelgesiyle şehirlerarası seyahat kısıtlanmıştır. Bu sebeple BBBUS ve BUDO seferlerimiz geçici süreyle durdurulmuştur. Anlayışınız için teşekkür ederiz #HayatEveSığar

T1 ve T3 Tramvay İşletimi Salgın Önlemiyle Kapalı!


Kovid-19 önlemleri kapsamında 27 Mart Cuma gününden itibaren T1 ve T3 Tramvay işletimi geçici süreyle durdurulmuştur. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Seyahat Kartları Ofisleri Hafta Sonu Kapalı!!


Korona Virüs salgını tedbirleri uyarınca Seyahat Kartları Ofisleri haftasonları kapalı olacaktır. Mustafakemalpaşa ve Karacabey Seyahat Kartları Ofisleri'nin çalışma saatleri ise 08:00 - 17:30 olarak revize edilmiştir. Vatandaşlarımıza duyurulur.

Otobüs Saatlerinde Geçici Bir Süre Değişiklik!


Otobüs Hareket saatlerimiz geçici bir süreliğine değişmiştir. Güncel hareket saatlerini https://www.burulas.com.tr/otobus-hat-sorgulama.aspx?hatAdi=99999 linkinden ve 0850 850 99 16 nolu hattımızdan öğrenebilirsiniz.
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler